top of page

יוצרים שותפות עם פילנתרופים מובילים ועמותות להשגת  השפעה ושינויים משמעותיים.

עברית: Welcome

הגישה שלנו

יצירת איזון בין אינטליגנציה רגשית לאסטרטגיה ברורה, בדיקת נאותות וצעדים שקולים ,המאפשרת לנו לסייע  בכמה מהזירות החשובות ביותר בחברה. אנו, ב- Israel Impact Partners, מביאים ניסיון משמעותי הן בתחום העסקי והן בתחום המלכ"רים, ומהווים שותפים אמיתיים בקידום שינויים  משמעותיים.

עברית: Who We Are

אופטימיזציה והרחבתם של מלכ"רים

ב- Israel Impact Partners, אנחנו חוברים לקרנות ולגופים פילנתרופים מובילים על מנת לייעל ולהגדיל את משימותיהן החשובות והמשמעותיות ביותר של העמותות. אנו מציעים ייעוץ שוטף עם מומחים ומובילים בתחום להערכת יעילות, הגדרת אסטרטגיות צמיחה, הצעות שונות  לגדילה, וסיוע  בהגשמת התוכניות הללו. תחת גישה הוליסטית ומקיפה, אנו עושים זאת על ידי חיבור:

Analyzing the data
Giving a Speech
Discussing the Numbers

מומחים המציעים נקודות מבט חדשניות ופתירת סוגיות אשר מהוות "צוואר בקבוק" בארגון (למשל, ביחסי ממשל, שיווק, מדיה חברתית, תפעול, גיוס כספים)

יזמים חברתיים ומנהיגים בעלי ניסיון ניהולי המאגדים כוחות עם הנהגת העמותות ליישום השינויים הקריטיים הנדרשים

יועצים שיבצעו הערכת מצב נוכחי, יגדירו  תמונת מצב פוטנציאלית, ויעבדו עם העמותות לפיתוח תוכניות צמיחה עתידיות.

עברית: What We Do

ייעוץ פילנתרופי

ב- Israel Impact Partners, אנחנו עובדים בד בבד עם משקיעים שיפתחו אסטרטגיית השקעות פילנתרופיות משמעותיות, יזהו הזדמנויות אידיאליות ויפתחו שותפויות עם מוטבים נוספים בכדי למקסם את הצלחתם. 
אנו משיגים זאת על ידי:

תמיכה, ניטור ויישום, הגדרת מדדים להצלחה, מעקב אחר ביצועים והערכה

הבהרה וניתוח של הנושאים העומדים על הפרק כדי לפתח אסטרטגיות למתן השפעה גבוהה (למשל, מוטבים שייבחרו בקפידה, בדיקה דקדקנית  של פרויקטים)

 סיוע ביצירה ובזיהוי של ערכים ויעדים (למשל, מטרות, סוגי מעורבות)

עברית: What We Do

מתן הכוונה שוטפת, תמיכה והצעת הזדמנויות להשקעות

 ארגון ביקורי שטח כדי לחוות ממקור ראשון את התהליך 

עברית: What We Do

הצוות שלנו

שותפים מייסדים

Rabbi Dr. Benji Levy

הרב ד"ר בנג'י לוי

הרב ד"ר בנג'י לוי כיהן כמנכ"ל חברת מוזאיק יונייטד, העוסקת בשותפות היסטורית משותפת בין ישראל ליהדות התפוצות לחיזוק הזהות היהודית והקשר לישראל בין בני נוער ברחבי העולם. הוא הוביל צוות שיצר אסטרטגיה רצופה ופיתח ארבע יוזמות מרכזיות לשיתוף מאות אלפי בני נוער ברחבי העולם היהודי.

בעבר שימש במשך שש שנים כדיקן בית הספר מוריה בסידני, אחד מבתי הספר היהודיים הגדולים בעולם עם למעלה מ -1,800 תלמידים מגן ועד תיכון, שעובדים בו 300 עובדים.

הרב בנג'י נבחר לאחד משלושת מקבלי השינויים העולמיים המובילים העובדים עבור יהדות התפוצות על ידי מקור ראשון וזכה ב"מחנך השנה" על ידי קק"ל, אוסטרליה על הנהגתו ושירותו הציבורי. הוא קיבל פרס לתואר שני אוסטרלי על מחקרו בזהות היהודית ופרסם ספר ואינספור מאמרים.

לרב בנג'י תואר דוקטור. בפילוסופיה יהודית מאוניברסיטת סידני ויורה יורה  (סמיכה לרבנות) שאותו קיבל לאחר לימודיו בישיבת הר עציון. הוא השלים את תוכנית המנהל במרכז לוקשטיין באוניברסיטת בר אילן, מחזיק בתואר בחינוך ממכללת הרצוג, בהצטיינות בתחום התרבות יהודית, מחשבה, ותואר ראשון במדיה ותקשורת מאוניברסיטת סידני. למידע נוסף על הרב בנג'י, היכנסו לפייסבוק ולינקדין

Michael Bloch

מיכאל בלוך

מייקל בלוך היה שותף בכיר ב- McKinsey & Company במשך 23 שנים, שם עבד עם בכירים ודירקטוריונים בתאגידים גדולים ביותר מ -10 מדינות בכדי להאיץ את צמיחתם, למנף טכנולוגיות ליתרון תחרותי ולשדרג את תחומי התמיכה שלהם.

במקביל, מייקל עבד למעלה מעשור עם עמותות ועזר להן להגדיר את האסטרטגיה שלהן וליישם יוזמות לצמיחה. במהלך השנים מיכאל עבד על שילוב בתעסוקה של אוכלוסיות חלשות יותר, הקים מוזיאון חדש, סייע בעליה של עולים חדשים, עסק בתחום הצלת מזון, יזמות נשית, שילוב חרדים בהיי-טק, הגדלת תכניות חינוך ועוד רבות.

לפני שעבד במקינזי, היה מייקל חוקר באוניברסיטת קליפורניה (ברקלי) ובאוניברסיטת ניו יורק. לפני כן הוא עבד בחברת Unicible (גורם חיצוני שוויצרי לתעשיית הבנקאות) שם ניהל פרויקטים של עיצוב מחדש של תהליכים עסקיים ופיתוח תוכנה.

מייקל קיבל תואר שני במערכות מידע עסקי ותואר B.A. בכלכלה ומנהל עסקים מטעם Hautes Etudes Commerciales (HEC) באוניברסיטת לוזאן, שוויץ. מייקל מחזיק באזרחות ממדינות שוויץ, צרפת וישראל, והוא שולט בשפות צרפתית, אנגלית ועברית. למידע נוסף על מייקל, ניתן לחפש בטוויטר ובלינקדין.

עברית: Meet the Team

יועצים אסטרטגיים

Shachar Eyal

שחר אייל

שחר אייל בעל תואר שני במנהל עסקים מ Darden Graduate School באוניברסיטאית ווירג'יניה, תואר ראשון בחשבונאות, כלכלה וניהול מאוניברסיטת תל אביב. לפני שהגיע לישראל עבד שמונה שנים כרואה חשבון ויועץ בחברת ארנסט & יאנג בנוי יורק ושנתיים בחברת McKinsey & Company בנוי יורק. מאז שעלה לישראל עבד בכמה חברות ללא מטרות רווח וסטרטאפים כיועץ ופיתוח עסקי.

Amir Galili

אמיר גלילי

אמיר גלילי, במשך חמש שנים היה יועץ ומנהל McKinsey & Company בלונדון. במשך  12  שנים שימש כיועץ עצמאי, כחלק מהתפקיד הנ"ל הוא שימש כיועץ לחברות ישראליות בנושא אסטרטגיות, צמיחה, אופרציה וגיוס. אמיר הינו בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ברקלי בקליפורניה, ותואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.

​Sharon Guzman

שרון גוזמן

שרון גוזמן שימשה בעבר כדירקטורית לאסטרטגיה שיווקית ולמיתוג ב Sirin Labs , וכן כמנהלת  אסטרטגיה ושיווק בקבוצת Gucci Group (Kering)  וב Christian Dior Parfums . לשרון תואר שני במנהל עסקים מבית הספר למנהל עסקים INSEAD בצרפת ותואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב.

​Alon Schnabel

אלון שנבל

אלון שנבל עבד כמנהל פרויקטים McKinsey & Company ועבד עם מגוון לקוחות ישראלים ובינלאומיים, ברמת C-level  ודירקטוריונים במגוון ענפים. לאלון תואר שני במנהל עסקים מבית הספר למנהל עסקים INSEAD בצרפת ותואר ראשון במכללה האקדמית בתל אביב יפו.

עברית: Meet the Team

מומחי תקשורת

Penina Shtauber

פנינה שטאובר

לפנינה שטאובר ניסיון בפיתוח ויצירת תוכן, מחקר, ניהול פרויקטים ופיתוח קמפיינים וחומרי שיווק . לאחרונה פרסמה את סיפרה השני של אוסף הסיפורים הקצרים שלה. היא בעלת תואר ראשון באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל.

עברית: Meet the Team

ההשפעה שלנו

אנו גאים בשותפים שלנו וביחד עבדנו עם פילנתרופים וארגונים רבים.
להלן רשימה של חלק מהאירגוניים שהמייסדים עבדו איתם:

עברית: Clients
unnamed.jpg
unnamed%2520(1)_edited_edited.jpg
Logo-ENG_MRGFF.jpg

המייסדים שלנו עבדו עם אירגונים שהובילו לשינוי ולמהפך בחיי אנשים, בחשיבה ובחברה. הרשימה הבאה משקפת תיאור קצר של הפרויקטים שעשינו עם חלק מהאירגוניים הנ"ל.

Mesila.jpg

מסילה מקדישה את זמנה לחיזוק האוריינות הפיננסית והיציבות בקרב משפחות בישראל וקהילות יהודיות ברחבי העולם, על ידי אימון, תוכניות ייעוץ ותוכניות חינוכיות. ביחד עם הצוות המוביל שלהם עבדנו לפתח אסטרטגית צמיחה להגיע לעוד אלפי משפחות כל שנה, להתרחב למקומות נוספים ברחבי העולם, ולבנות את יכולת המשאבים שלהם כדי לעורר את הצמיחה הזו.

leketisrael_edited.jpg

לקט הינו הארגון הגדול ביותר לאיסוף מזון בישראל, האוסף מזון ישר מהשדה והפצתו  למאות אירגונים המחלקים אוכל לנזקקים. ביחד עם הצוות המוביל של לקט, בנינו מסלול צמיחה להכפיל את תפוקת איסוף המזון במקביל להגדלת יכולת גיוס הכספים כדי לספק את המשאבים הדרושים לצמיחה הזו.

הורדה.png

המטרה של 929, הינה לחשוף יהדות לחברות השונות בחברה הישראלית, ולראות סוגיות בצורה מקיפה מנקודת מבט יהודית. ביחד עם הצוות המוביל שלהם עבדנו להגדיר תוכנית אסטרטגית לשנים הבאות, ולתרגם את התוכנית ליוזמות ביצוע ספציפיות, הגדרת מדדי ביצוע ובנית מפת דרכים על מנת להגיע לרמת ביצוע אל מול האסטרטגיה.

עברית: Clients
TOZHAR-Logo.jpg

צוהר יסדו מערך כשרות המאפשר לבעלי עסקים נוספים להיות כשרים בצורה נגישה יותר. ביחד עם ראשי צוהר עבדנו להעריך את פוטנציאל השוק עבורם, להבין את הלקוח וההעדפות של הצרכן, ולבנות מסלול צמיחה להגיע לעוד מאות עסקים בתחום המזון. עבדנו יחד עם המשקיעים לעזור ולחזק את הנהגת הארגון את התהליך והתפקוד של ההנהלה.

MOSAIC_New%2Blogo_vector_A%2BStronger%2BJewish%2BFuture_edited.jpg

מוזאיק יונייטיד, הינו שותפות היסטורית בין מדינת ישראל לבין הקהילה היהודית הגלובלית, המוקדשת להעצמה של הדור הצעיר של העם היהודי, לחזק ולפתח קשר עמוק יותר למורשת היהודית ולישראל. ביחד עם הצוות המוביל של מוזאיק עבדנו על אסטרטגית צמיחה בעלת עשרה עמודים עצמאיים המורכבים מרצף של חוויות, הכוללים הצעת מבנה חדש עם מודל שירותים שיתופי, ביצוע, ניהול בעלי עניין ועם הממשל המשויך.

עברית: Clients

CONTACT US

Thanks for submitting!

עברית: Contact
bottom of page